Staré firemní vozidlo už to nezvládne

Nové vozidlo musí být kvalitní, spolehlivé, zakázek nyní máte hodně. Lidé se v této době dali do rekonstrukcí domů, bytů, ale i rekreačních nemovitostí. Takže záměr máte, ale je tady problém. Už jste navštívili s žádostí o půjčení finančních prostředků banku, ale bohužel, bankovní společnost vám neschválila tolik potřebné peníze na koupi nového spolehlivého vozidla pro vaši společnost. Bankovní úředníci mohou mít k vašemu odmítnutí hned několik důvodů. Například se bance moc nezdá, že podle nich máte nižší příjem. Také mohli zjistit, že jste měli zpoždění se splátkou sociálního nebo zdravotního pojištění a z tohoto důvodu, máte záznam, který je vedený v registrech dlužníků.

peníze porostou

Takže co nyní budete dělat, kde seženete potřebné finance na nové pěkné vozidlo? Tady je odpověď, přece u nebankovní společnosti, tam vůbec nevadí, že jste měli zpoždění se splátkou sociálního nebo zdravotního pojištění svých zaměstnanců a z tohoto důvodu, máte tedy záznam. Tam u nebankovní společnosti tedy zažádáte o nebankovní hypotéku, konkrétně o americkou hypotéka bez dokládání příjmů. Ano, jak už z uvedeného vyplývá, tady u této společnosti vůbec nevadí, to co se bance moc nezdálo, že podle nich máte pro možnou půjčku nižší příjem.

prasátko s půjčkou

Navíc u nebankovní společnosti, vám její pracovníci mohou schválit americkou hypotéku bez dokládání příjmů a to se splácením půjčené finanční částky až na velmi dlouhých třicet let. A tady se jedná opravdu o velmi dlouhou dobu splácení. Takže tady nebude vadit, jakou máte výši příjmu, zde stačí jen, abyste mohli půjčku řádně splácet. Tady se jak bankovní tak i nebankovní společnost jistí tím, že musíte dát do ručení nějakou nemovitost, například dům, byt nebo rekreační nemovitost, která bude samozřejmě po splacení americké hypotéky bez dokládání příjmů ze zástavy vyjmuta.