Peněžní kličky

Jo, to se tak stává. Divně se to někdy semele. Na obloze života ani mráček, nový dům, rodina, děti. A léta plynou a štěstím nic nehýbá, až najednou z modrého nebe udeří mrak. Manžel se přiznává ke karbanu, nebo jiné neřesti a také přiznává, že dům je v moci věřitelů a jde do exekuce. Zdá se vám to silně nepravděpodobné? Přesně tak se to zdálo i mé známé, která pak nevěřila vlastním uším, když jí to manžel sdělil. Plné tři dny jí trvalo, než si vůbec uvědomila, co se to stalo. Pochopila manželovy pozdní příchody, pochopila ještě spousty dalších věcí, ale to už bylo stejně jedno. Dům už okukoval exekutor a běhal kolem s papíry. V takové situaci člověk netuší, co má dělat. Ona sama se musela odstěhovat a pak šla osudem dál, ovšem s dluhem jak egyptská pyramida. Manžel zmizel neznámo kam.

bankovky

Tohle se stalo asi před patnácti lety, v době, kdy to nebylo nic překvapivého. Ani dneska nemáte nikde jistotu. Pokud se ovšem něco podobného semele dnes, je tu alespoň nějaká malá šance na únik. Ano, člověk si pak musí drobátko utáhnout opasek, ale dům se tak zachrání a co je hlavní, exekuce se vůbec nebude konat. To podle stádia, v jakém to celé je.

Pokud vám nezůstane ani střecha nad hlavou, většinou skončíte jako bezdomovec mezi většinou stejně postiženými a kašlete na všechno. Ovšem pokud vám zůstane dům, pořád máte o co bojovat a tento boj se vyhrát dá. Ani za den, ani za rok, ale dá. Chce to jen silnou vůli a chtít. Moc chtít.

Seznamte se, prosím. Zde jsou půjčky na O.P. s exekucí. Pěkná poklona a hezký den.

peníze

Je to to, o čem psáno výše. Musíte chtít. Jste-li postižen, musíte sami udělat první krok. Klikněte na modrý odkaz a sdělte co nejstručněji, ale zároveň také co nejpodrobněji v jaké situaci se právě nacházíte. Pokud budete mít u ruky veškeré písemnosti, bude to ještě rychlejší.

Nu a pak již jen vyčkejte dalších věcí. Uvidíte, že se vše v dobré obrátí.