U trička s vlastním potiskem rozhoduje námět a není to jen o pivu, autech a sexu

Odlišujte se

Všimli jste si, jak se nám uniformita nenápadně vkrádá do života, a kolik lidí jí podléhá? Projevuje se to hlavně v zařizování bytových interiérů a v odívání. Ještě před deseti lety to byly kalhoty do zvonu, které kopírují styl z konce 70. let minulého století, a kdybyste v té době vyšli na ulici v trubkových riflích, asi byste příliš se svým outfitem neuspěli. Dnes je to přesně naopak a s kalhotami do zvonu si málokdo troufne na poklidnou procházku na frekventované městské pěší zóně.

zelené tričko s námětem na tisk

Podobné je to i s nápisy na tričkách, které jakoby odrážely prostoduchost a zúžený koridor nápaditosti tvůrců i jejich následovníků. Docela běžně se dnes na tričkách můžete setkat s výrazy typu: „Jdem na jedno“, „Tato koule je červená (s obrázkem modré krychle)“ „Jsem kanec“ „CCCP“, „MS v ledním hokeji 1985“, „Mám moc malé kozy, no a co má být“… Vše se točí kolem stejných témat, která deformují muže a ženy do ubohého „pseudospolečensky přijatelného vzoru“.

Mít možnost vytvořit vlastní potisk na textil je ovšem skvělou příležitostí, jak se odlišit, vždyť např. za socialismu existoval jen sítotisk, a to ještě v podobě ryze amatérské, a přesto si lidé dokázali pohrát s kreativitou a vytvářet někdy i umělecká díla.

tričko na potisk

Tričko s vlastním potiskem Moje-triko.cz může zaujmout i jinak, třeba karikaturou obličeje, fotkou horského úbočí, tekoucí řeky, kvetoucí louky. Třeba květinová zahrada v digitálním potisku vypadá na bílém bavlněném podkladu nádherně, tak proč ji nemít na zádech, s krátkým popisem, o jaké místo se jedná. Lidé jsou ve skutečnosti nesmírně zvědaví a rádi se dozví něco zajímavého o krásných věcech.

Nenechte se zmást hloupými slogany o sexu a pivu, větší pozornosti se vám dostane, když ostatním nabídnete i jiné zájmy, jako je třeba lukostřelba, entomologie, železniční modelářství, sběratelství. Stačí kresba, fotka, krátký poutavý text k danému tématu, nějaká kuriozita či zajímavost. Svět zkrátka není jen o pasivním sledování televize a programech, které nám kdosi vnucuje, přitom si svůj vlastní program dokážeme vytvořit sami. Nebo snad ne?