Nešetřete tam, kde by vás to v budoucnu mohlo mrzet

Pokud je ruka v rukávu, nezbývá než uspořádat pořádnou veselku. A to je také úkol nad úkoly, ale i přesto to stojí za to. Vždyť vdávat anebo ženit by se měl člověk správně pouze jednou za život, takže je na místě svou svatbu neodbýt a pořádně si ji užít.

prsten

To si člověk zpravidla uvědomí až přejde několik let a začne na svou svatbu vzpomínat. I když někomu k tomu stačí den poté. Najednou zjistíte, jak všechno bylo jedinečné a dokonalé anebo dokonalé méně, protože jste neměli chuť svým životním oslavám věnovat tolik času. Takže když si to vše shrneme – všichni, kdo svou svatbu zpětně hodnotí by budoucím ženichům a nevěstám poradili jediné: udělejte maximum proto, abyste se svou veselkou byli maximálně spokojeni, rozhodně se to vyplatí.

Svatba je jedním ze zážitků, na které budete vzpomínat po celý zbytek svého života – a kdo z nás by chtěl vzpomínat na něco, co se úplně nevydařilo? Přičemž je důležité si uvědomit, že se jedná především o věci, které ovlivnit můžeme. To, že vám třeba nevyjde moc pěkné počasí, to se prostě stává, s tím nic nenaděláte. Ale i deštivou svatbu či dokonce i krupobití si můžete skvěle, a především originálně užít. Nicméně to, že jste si objednali nepříliš chutný svatební dort anebo to, že jste šetřili na výslužkách a vaši hosté to poznali, to byste si následně mohli vyčítat celý život.

zlaté kroužky

Ovšem i takové věci jsou poměrně pomíjivé. Však to víte, člověk stárne a lidská paměť slábne. Mnoho věcí nám tak milostivě dovolí zapomenout. Ovšem to, co nikdy nezapomenete je to, co budete mít stále na očích. A tím je váš snubní prsten. Ten budete mít na očích do konce vašeho života, ať už se podějete kamkoli. Takže je jasné, že by měl něco vydržet, stejně tak jako váš vztah. Měl by být zhotoven z kvalitních materiálů, a to s maximální láskou a péčí, aby jeho krása nepomíjela, nýbrž rostla.