Služby bytového architekta

Jsou lidé, kteří si s dispozičním uspořádáním svého nového domu či bytu a také s následným zařízením své domácnosti poradí sami. A pak jsou ti, kteří tyto úkoly rádi svěří odborníkům v příslušném oboru. Vždyť zkušený bytový architekt Bydesign, v našem případě zkušené bytové architektky s precizním realizačním týmem, se mohou stát skvělým partnerem při tvorbě vašeho nového domova.

floor-plan-1474454_960_720

A co všechno od nás můžete očekávat? Z nabízených služeb si můžete vybrat všechny, od kompletního řešení interiéru i venkovního prostranství – tj. od zaměření, 2D návrhu, přes 3D vizualizaci až po konečnou realizaci. Anebo třeba zvolte jen konzultaci ke zlepšení či doladění vašeho bydlení. Vše záleží pouze na Vás.

simpolo-2020193_960_720

  1. 3D vizualizace – a to jak interiérů, tak i exteriérů a komerčních prostor. Možnost vidět design uvedených prostor dříve, než bude realizován, je pro klienta bezesporu nesmírná výhoda. Do vizualizace můžeme zapracovat jak vaše představy, tak naše odborné návrhy, čímž společnými silami dospějeme k dokonalému dílu. Zákazník tak bude mít předem reálnou vizi konečného řešení, a to včetně použitých materiálů i barevného provedení.

Navrhneme pro vás jak kuchyně, tak i obývací a dětské pokoje, ložnice, koupelny a toalety, ale i vstupní haly, chodby, předsíně, pracovny i třeba šatny.

Kromě toho – v návaznosti na interiér – provedeme rovněž vizualizaci exteriéru, neboť oba tyto prostory je nutné stylově propojit. Takže navrhneme, jak uspořádat zahradu a v ní odpočinkové zázemí, případně, kde má být umístěn bazén a doporučíme i použití těch nejvhodnějších materiálů právě pro vaše potřeby. Jako bonus pro vás vypracujeme i cenovou nabídku.

  1. Projektová dokumentace – výkresy dispozic, včetně stavebních částí (elektroinstalace, kanalizace, voda, vzduchotechnika, truhlářské výrobky, a další).
  2. Realizace – budete-li si přát, na základě kompletního projektu zajistíme veškeré služby, s realizací související: zajištění dodávek zboží na stavbu, komunikaci s dodavateli, zajištění řemeslníků k provedení rekonstrukce a jejich časovou koordinaci, stavební dozor… zkrátka vše až do předání stavby na klíč.