Peníze snadno a rychle

Našimi klienty nejsou pouze lidé, které banka odmítla. Nemusí se proto jednat nutně o lidi, kteří mají nějaké finanční problémy. Ovšem právě takovíto lidé, nemají kam takzvaně „šáhnout“, proto často hledají jiný způsob půjčky a nachází naši nebankovní hypotéku.
U nás si může půjčit každý. Ať jste běžný občan, zaměstnaný nebo třeba na rodičovské dovolené či na důchodu, ale také poskytujeme výhodné úvěry pro podnikatele a to pod názvem hypotéka bez registrů nebo bez dokazování příjmů. V případě podnikatelského úvěru můžete mít peníze i do 24 hodin od podepsání dokumentace. Navíc neřešíme registry ani dluhy.

peněženka

Zajistíme pro vás velice výhodný spotřebitelský i podnikatelský úvěr

Tyto úvěry jsou samozřejmě zajištěny vždy nemovitostí. To znamená, že musíte vždy vlastnit nemovitost, nebo můžete dát do zástavy nemovitost třetí osoby, abyste dosáhli na úvěr. Za nemovitosti získáte peníze. S těmi pak můžete nakládat podle svého uvážení.

domek

  1. Doba splácení se v případě podnikatelských i spotřebitelských úvěrů pohybuje od jednoho roku až po dlouhých 30 let.
  2. Velkým pozitivem je i to, že nemusíte složitě dokazovat své příjmy. Navíc garantujeme nízké splátky.
  3. Máte záznam v registru a dělá vám to problém? Myslíte si, že kvůli tomu nikde půjčku nezískáte? V naší společnosti tolerujeme záznamy v registrech, proto se na nás můžete klidně kdykoliv obrátit.
  4. Předčasné splacení úvěru je plně zdarma. Nic za něj neplatíte. Takže pokud v průběhu splácení kdykoliv přijdete nějakým způsobem k penězům, třeba vyhrajete v loterii, pak můžete tyto peníze použít a doplatit s nimi zbytek dluhu, nic za to platit nebudete.
  5. Odhad nemovitosti provádíme zdarma. Takže vás předem opravdu žádné poplatky nečekají.
  6. Americká VIP se těší na to, až ji využijete. Disponuje úrokem již od 4% ročně. Lze ji využít, i v případě, že máte drobný záznam v registru.
  7. S penězi z úvěrů se můžete vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci půjček, zaplatit dluhy, veškeré nedoplatky a spoustu dalšího.