Stěhovací služby Praha

Využijte širokou paletu nabídek firmy Mamut stěhování v Praze, Brně i Ostravě. Objednávka se může vztahovat na stěhovací vozy, ale také na další služby související se stěhováním. Služba vám také poskytuje možnost stěhování majetku do zahraničí. Stěhovací službu Mamut si můžete objednat ve všední den, ve svátek i o víkendu. Stěhovací služba Praha https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ vám nabízí zkušené profesionály s dlouholetými zkušenostmi se stěhováním. Stěhovací služba Mamut vám zajistí kalkulaci ceny, zapůjčí vám veškerý obalový materiál a dokonce vám uskladní či uschová nábytek ve svých skladech.

osvětlená dálnice.jpg

Firma pro vás dále zajistí stěhování těžkých břemen, kdy si naplánuje vše potřebné sama. Vyklidí garáže, sklepy a půdy, zlikviduje zbylý odpad a také pro vás zajistí malování a úklid bytu po stěhování. Využít můžete také služby odpojení a následné zapojení počítačové techniky. Stěhovací služba Mamut pro vás také zajistí montáž a demontáž nábytku. Mnohé domy či firmy jsou zařízeny velkým nábytkem, který bude potřeba před stěhováním demontovat. Montáž a demontáž vám zajistí pouze zkušení zaměstnanci.

stěhování-krabice.jpg

Nemusíte se obávat žádného poškození či zničení nábytku. K práci využíváme vhodné pomůcky a nářadí. Nejčastěji takto pracujeme s kuchyňskými linkami, nábytkovými stěnami, postelemi, sedačkami a také s klavíry. Firma má sjednané pojištění na montované předměty a stěhované prostory. Jestliže plánujete stěhování větších rozměrů, nabízíme vám služby stěhovacího technika, který provede prohlídku stávajících i nových prostor. Navrhne vám průběh stěhování a připraví pro vás časový harmonogram. Technik bude při stěhování přítomen, takže se na něj budete moci obrátit s jakýmkoliv požadavkem či problémem při stěhování. Stěhovací služba Mamut pro vás zajistí velmi levně stěhování v rámci Prahy. Na webu firmy můžete vyplnit v online formuláři nezávaznou poptávku, a tak zjistíte přesnou cenu, kterou za stěhování s firmou Mamut zaplatíte.