Léky na rozvoz

Vždycky jsem měla za to, že distribuce léčiv je opravdu snadná, protože když jsem vyšla střední školu a udělala jsem se konečně maturitu, tak jsem si řekla, že bych chtěla nějakou zajímavou práci, kde bych se nenudila. A nedělala bych každý den úplně to samé. Chtěla jsem poznávat každý den nové lidi, protože jsem velice společenská a jsem extrovert, takže bych někde sedět v kanceláři opravdu nevydržela. Ani by mě to nebavilo. A navíc můj dědeček vždycky říká, že když dělá někdo nějakou práci, která ho vůbec nebaví, taky úplně chudák. A podle mého názoru je to pravda.

Baví mě práce s léky.

Proč bych se měla nervovat v nějaké práci, která by mě vůbec nebavila? Proto raději bych si vzala nějakou práci, která je méně finančně ohodnocená, ale zase za tu cenu, aby mě hodně bavila a každý den bych se do ní těšila. Proto jsem taky začala pracovat jako distributor léčiv. Ale abych se vám přiznala, tak ze začátku distribuce léčiv je opravdu složitá a taky náročná. Naštěstí jsem měla vyšší odbornou školu, která se taky tykala zdravotnictví, takže mi to docela šlo. Ale výběrový systém byl opravdu náročný. Chtěli tam všechno vidět dopodrobna, jak bych se zachovala v různých situacích, kdybych pracovala už několik dní jako distributor léčiv. Samozřejmě, že by taky musela mít opravdu velkou trpělivost a musela bych mít všechny doklady o lécích v pořádku. Protože opravdu by bylo nemilé, kdybyste třeba ztratili nějaké krabičky léků, které byste potom nenašli.

Taky užívám vitamíny.

A opravdu se to potom špatně hledá a taky dokazuje, co se s těmi krabičkami léků stalo. Takže podle mého názoru distribuce léčiv je raději ty, které opravdu zajímá tato práce. Navíc je dobře finančně ohodnocená a opravdu poznáváte nové lidi. A poznáváte taky nová místa získáváte nové zkušenosti, protože musíte všude rozvážet léčivá tečka, a to nejenom do lékáren a nemocnic, ale také například do dětských domovů anebo Senior Center. A vás by bavila práce jako distributor léčiv? Věřte mi, že je to opravdu práce, která stojí za zmínku, protože vlastně děláte prospěch lidem, kteří potřebují léky.