Ani potence není věčná

Osobně neznám muže, kterému by bylo naprosto lhostejné to, co ukrývá v trenýrkách. Často se mužští už v dobách, https://obchod.portal.cz/psychologie/neztratte-motivaci-v-dobe-blahobytu/ kdy ani ještě pořádně neví, co s tím, poměřují, často soutěží v tom, kdo dočůrá výš a dál. A když pak přijdou doby nabízející pro to tam dole ještě další využití, to je teprve věc! To už je něco, co si normální muž rozhodně nemíní upírat, čemu se věnuje, kdykoliv je k tomu aspoň trochu vhodná příležitost.

tablety Viagry

Jenže ono se říká, že je mužské přirození stejné jako propiska, tedy že bez ohledu na to, zda a jak se používá nebo ne, časem vyschne. A tak muži po dlouhých letech slastných prožitků a příjemných pocitů najednou počnou pociťovat změnu. Jednou se to nepovede. Budiž. Ale pak se to nepovede podruhé, potřetí… A ta frekvence nezdařených pokusů udělat dobře sobě a své partnerce narůstá a narůstá, až to nakonec vypadá trochu jako v tom vtipu, kde je schránka měkkýše na pět písmen nikoliv ulita, ale slipy.

Jsou muži, kteří se s tím postupem času nějak vyrovnají. Prostě uznají, že je zub času neúprosný a že mohou být aspoň rádi, že jim ho neukousnul, najdou si jiné záliby a je to. A třeba už je to nikdy ani nezamrzí. V mládí si prostě užili své a každá etapa života přináší něco jiného.

sexy žena

Ale co ti, kdo se s tím smířit nechtějí? Co ti, kdo si ještě chtějí udělat dobře, lépe, než co jim nabízí příroda? Nebo co ti, kdo mají partnerku, která by nízkou potenci svého muže neakceptovala? Nebo co ti, co jsou něčím jiným motivováni k podávání sexuálních výkonů i v dobách, kdy už jim to tak samozřejmě nejde? Ti pak hledají nejednou inzeráty typu prodám Viagru. Zejména pokud jim tuto nepředepíše lékař kvůli jejím potenciálním rizikům. A někdy si takoví lidé pořídí onu zázračnou pilulku na černém trhu. Ale někdy také dostanou jenom neúčinnou nebo dokonce nebezpečnou napodobeninu. A to není žádoucí. Zejména u nás, kde nemusíme mít nezbytně Viagru. Protože existuje i mnoho dalších přípravků, díky nimž to u mužů zase stojí za to.