Dokonale průzračná voda ve Vašem bazénu

Dnes je velkou módou mít na zahradě své vlastní bazénové zařízení. Jenže nejde jen o to, vybrat správnou velikost bazénu, upravit plochu pod ním a napustit jej vodou. http://www.pocitamesvodou.cz/ Jde také o to, abyste o celé bazénové zařízení správně pečovali a udržovali všechny jeho části a samozřejmě v prvé řadě bazénovou vodu. K dosažení průzračně čisté vody ve Vašem bazénu je zapotřebí jen pár jednoduchých kroků.

tmavě modrá voda

V prvé řadě zkontrolovat PH vody a srovnat do správných hodnot, dále pak pravidelně dodávat chlorové přípravky, preventivně také algicid proti řasám a pravidelně kvalitu vody kontrolovat za pomocí testeru. Ovšem tyto kroky udrží Vaši bazénovou vodu bez bakterií a mikrobů či řas, ale neochrání ji před dalším znečištěním v podobě mechanických nečistot, které Vám ale pomůže odstranit kvalitní a spolehlivá filtrace, ke které ale potřebujete kvalitní a spolehlivý sorpční materiál, kterým je písek do filtrace.

Ano, přesně tak, písek do filtrace je velmi důležitým materiálem, který zabrání při čištění bazénové vody, aby se nečistoty vracely zpátky do bazénu. Jde o to zvolit správnou zrnitost neboli velikost zrn písku do filtrace. U každého zařízení máte přiložený návod k použití a také samozřejmě požadavky na tento materiál, proto je dobře prostudujte, než se vydáte koupit tohoto skvělého pomocníka, abyste vybrali správně.
tv u bazénu

V naší nabídce najdete kvalitní dokonale čisté křemenné písky do filtrace v různých zrnitostech. Také pro Vás máme připravený zeolit, který je také skvělým sorpčním materiálem vhodným k čištění bazénové vody. Stačí jen vstoupit k nám a vybrat si. Nezapomeňte si u nás pořídit také další pomocníky k údržbě Vašeho bazénu a to jak z řad bazénové chemie, tak také z bazénového příslušenství. Jistě i Vy budete s naší velkou nabídkou spokojeni a najdete u nás všechno potřebné pro Váš bazén.