Vánoční dárky: čím potěšit syna

Posted in Nezařazené

Pokud máte děti, jistě jsou pro vás Vánoce ještě tím tajemným a krásným svátkem, který se nese v duchu Ježíška a tajností a dárků a překvapení v dětských očích. Věnujete se některým tradicím, které dělali o Vánocích naši předkové? Jsou pro vás vánoce ty tradiční svátky klidu, domova a pohody u dobrého jídla a pohádek, sáňkování a rodinného času?

Nebo dáváte přednost modernímu trendu a vyrážíte na Vánoce pryč z České republiky, abyste si užili například dovolenou v horách, pokud milujete lyžování, skateboard nebo jenom sáňkování s vašimi nejmenšími? Preferujete klid domova, nebo vyhledáváte dobrodružství a věci, které jste předtím nezažili?
autíčko o vánocích
Vaši synové by nejspíš byli pro zábavu a akci – kluci jsou spíše na tenhle typ zábavy. Zatímco holčičky jsou častěji raději doma nebo ve známém prostředí, kluci většinou vyhledávají adrenalin a nové věci, které by mohli objevovat a poznávat, i kdyby to mělo být mírně nebezpečné. Ovšem pokud máte v rodině děti, hlavně malé chlapce, kouzlo Vánoc je jiné, než když jste sami.

Avšak pak nastává ten problém, co každý rok. A každý rok je to stejné. Co darovat dětem k Vánocům? Měli byste jim dát dárek, který se jim bude líbit, a budou si ho užívat, jelikož se bude jednat o zcela „neužitečnou“ hračku, nebo si myslíte, že by měly dostat vaše děti dárek, který bude také užitečný a vaše děti něčemu naučí, nebo děti povede k nějakému novému zájmu, nebo podpoří v stávajícím kroužku, zájmu nebo třeba sportu?

Máme pro vás přehled několika věcí, které by vaším synům, ale také synovcům a jiným dětem v rodině, případně dětem vašich kamarádů, mohly zaručeně udělat radost.
saně a mladý chlapec
·         Autíčka, motorky, náklaďáky
·         Stavebnice, Lego
·         Pexeso, karty, černý Petr
·         Společenské hry
·         Puzzle, 3D puzzle
·         Herní konzole a soustavy
·         Elektronika
·         Vybavení na sport, kterému se věnují