Jednoduché, levné a přesto působivé doplňky do ložnice

Ať už dekorace nebo nejrůznější doplňky o nás často prozradí víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Jsou to totiž právě ony, kteří dokáží dát interiéru osobitý a výjimečný ráz a zpříjemnit prostor natolik, abychom se v něm cítili co možná nejpříjemněji. Jenže takové dekorace přitom mohou být pro spoustu lidí finančně nedosažitelné. Naštěstí ale existují i dekorace, které nezruinují rodinný rozpočet, vypadají skvěle a vkusně doplní každý interiér. Pokud tedy už delší dobu přemýšlíte o menších změnách v ložnici, právě obměna dekorací může být trefou do černého. Přitom si často vystačíte s drobnostmi, které už doma máte. Tak jdeme na to, ložnice čeká!

Velkoformátové tapety? Proč ne?!

moderní ložnice

Velkoformátové tapety rozhodně nejsou na trhu žádnou novinkou, i přesto jsou stále hojně využívanou dekorací do interiéru. Vybírat můžete ze stovek nejrůznějších motivů, barev i velikostí, vybere si tak skutečně každý. Pokud vám tedy nevadí obětovat trochu financí, času a maličko si zaimprovizovat, tapeta pro vás bude tou správnou volbou. Jedná se o ložnici, která bude prvotně vaším královstvím, tudíž všechny obavy stranou a upusťte meze vaší fantazii.

Romantika v podob svíček, světýlek a luceren

Romantika do ložnice zkrátka patří, proč jí tedy ještě nepodpořit luxusními svíčkami Nefertem, aromalampou nebo světelným řetězem? Do aromalampy stačí nakapat pár kapek vonného oleje a rázem se vaše ložnice promění v oázu klidu, kam budete před každodenním shonem rádi utíkat.

Fotografie a oblíbené obrázky z cest

světlý prostor

Rádi cestujete, proč některou z fotek nezvěčnit, nezarámovat a nepověsit na stěnu v ložnici? Jistě máte i celou řadu fotografií, které byste měli neustále na očích. Ložnice je přeci jenom místo relaxace, kde bychom se měli převážně obklopovat hezkými věci, které nám budou navozovat potěšení. Zarámujte fotografie a obrázky nejrůznějších velikostí a vytvořte z nich na stěně zajímavou koláž.