Dovolená je základ

Každý z nás by si měl alespoň jednou do roka dopřát dovolenou, na které si odpočine a nasbírá novou energii. Pokud jste zastánci odpočinku a relaxace, určitě byste měli navštívit Mikulov. Ubytování Mikulov a okolí, je vyhlášené v celém kraji a turisté se sem každý rok rádi vracejí.

Hotel Galant v Mikulově Vám nabídne parkování přímo u hotelu a příjemnou obsluhu. Na výběr budete mít rodinné pokoje, standartní pokoje, či deluxe pokoje. Hotel také nabízí během ročních období speciální nabídky, díky kterým se dostanete na určité služby zdarma, či za sníženou cenu. Mimo to se zde pořádají také kongresy a konference, na které jsou zde připravené velké sály.

Mikulov (4)

Pokud patříte k lidem, co si jedou na dovolenou hlavně odpočnout, určitě byste měli navštívit místní wellness. Dopřát si zde můžete masáže, zábaly, vířivé vany, privátní koupele, ale také pedikúru, nebo kosmetiku, kterou ocení především ženy. Samozřejmostí je zde také saunový svět a je zde možnost zakoupit dárkový poukaz na wellness. Pro aktivnější návštěvníky je zde možnost navštívit místní památky, či využít místních cyklostezek. Ty vedou po celém okolí Mikulova a bude jen na Vás, zda si zapůjčíte kolo a projedete trasy na kole, či půjdete pešky.

Mikulov (3)

Samozřejmostí je zde také stravování, které si určitě nesmíte nechat ujít. Těšit se můžete na místní speciality, ale také na tradiční jídla Jihomoravského kraje. Dále si ženy mohou dopřát pár deci vína, ve vinným sklípku. Ochutnat mohou zdejší odrudy jako je sladká Pálava, či navoněný Muškát. Muži pak mohou zavítat do místního pivovaru na pár orosených pivek.

Pokud se tedy stále rozhodujete, kam vyrazíte s rodinou, či přáteli na dovolenou, určitě zkuste zvolit Jihomoravský kraj. Zaručeně se v tomto kraji nebudete nudit a poznáte historii tohoto města. Proto neváhejte a udělejte si rezervaci už nyní.