Dětský pokojík pro holčičku nebo kluka

Naše malé ratolesti rostou jako z vody. Nedávno byly ještě tak malinké a chovali jsme je v náručí jako miminka, teď už pomalu abychom si dělali starosti, čím budou, až vyrostou. Čas rychle utíká a na těch nejmenších je to nejvíce vidět. Uteče jeden rok, pak druhý, třetí, čtvrtý, pátý a šestý a ani se nenadějeme a máme před sebou malého školáka. Z postýlky vyrostou a je potřeba pořídit nové kvalitní lůžko. Pokud mají celou místnost pro sebe, pak i ta se musí nábytkem a vybavením přizpůsobit, aby odpovídala jejich potřebám.
Postel, skříň, stůl to všechno v jednom kompletu. Tak jednoduše vylepšíte nábytkem dětský pokoj nabytek-elegance.cz a uděláte z něj krásné a jedinečné prostředí, ve kterém se vašim nejmenším bude báječně žít, radovat, dovádět, hrát i učit.žena objímá dvě holky, mají hlavy u sebe, má pihy a zrzavé vlasy

Takový malý splněný sen

Malé hlavičky našich ratolestí ještě moc nechápou hodnotu peněz, i když je to učíme postupně již od útlých let. Ovšem pochopí, když jim pořídíte něco nového. Jakmile se mohou něčím pochlubit a něco mají nového, rozzáří se jim očka. Splňte jim sen a vytvořte jim doma jejich malé království, ve kterém si budou moc spokojeně hrát, dovádět, ale také se učit.

  • Základem je poctivé a kvalitní lůžko. To musí být přizpůsobené jejich velikosti.
  • Následuje psací stůl, který nesmí chybět žádnému školákovi. Učení je jedním ze základních prvků a proto by se měly naučit brzy, že se u učení sedí u stolu a ne na zemi.
  • Dalším prvkem jsou skříně. Na výběr je z různých komod, šatních skříní, menších skříněk s šuplíky nebo jen otvírací. Podle velikosti místnosti můžete vybírat i velikost a možnosti skříní. Nejenom oblečení do skříní můžeme uschovat. Dají se do nich schovat také hračky, sportovní pomůcky nebo školní potřeby. Dostatek úložného prostoru je také důležitý, aby se naše malé ratolesti naučily pořádku a mohly si ukládat věci do skříně.

na trávníku na hřišti venku
Něco pro kluky i pro holky
Celou místnost můžete v dnešní době plně přizpůsobit tomu, zdali je vaše ratolest malá princezna, či se bude jednat o malého prince. Ladit můžete barvy, tvary i dekory dřeva nebo odstíny.