Stěhování MAMUT

Stěhovací firma MAMUT z vás sejme starosti se stěhováním. Vy jim pouze sdělíte termín, kdy chcete přijít do hotového. Sdělíte jim, co vše budete potřebovat a domluvíte se na přesném postupu. Profesionálové se značí tím, že se orientují v oboru a udělají ze zdánlivě složité věci jednoduchou. Jejich efektivní prací budete ohromeni. Stěhováci přijedou, vše zabalí do krabic a dalších obalů, odnosí do stěhovacího auta a převezou na místo určení. Na místě vám mohou také znovu smontují nábytek, zapojí elektroniku a vůbec se postarají o to, abyste měli všechny věci na svém místě a stěhování tedy proběhlo jako mávnutím kouzelného proutku! Vedoucí party vše zorganizuje tak, aby bylo na místě dostatek pracovníků pro rychlý průběh práce. Ručí za to, že vaše věci nedojdou úhony. Takže vaše starožitnosti a jiné považované předměty budou převezeny jako v bavlnce. To vás také velmi uklidní, protože málokterý laik se orientuje v tom, jak správně zabalit křehké věci a také věci jinak náročné na převoz.

Stěhování MAMUT

Pevně věřím, že se vám investice vyplatí, protože máte záruku toho, že stěhování proběhne bez problému, nemusíte nic organizovat, nakupovat různé obaly atd. Čas jsou peníze! Zkuste se v pohodlí domova podívat na stránky firmy a spočítat si zdarma přibližnou cenu, kterou vás stěhování bude stát. Na stránkách totiž funguje online kalkulačka. Také jsou tam všechny informace o službách, které firma nabízí. Obaly vám dokonce vypůjčí zdarma s dostatečným předstihem! Nemá příplatky za svátky a víkendy, protože chápe, že stěhování se realizuje spíše v době odpočinkových dní. Licence firmy a pojištění je samozřejmost. Po stěhování je pro profesionály samozřejmé, že vše uklidí a nepotřebné věci odveze do sběrného dvora.

Stěhování MAMUT- nakládání s břemeny

Firma MAMUT je jedinečná také tím, že poskytuje nejlevnější stěhování Praha i po celém území České republiky i do všech členských zemí EU, a to nonstop. Své služby nabízí domácnostem, ale i všem druhům institucí. Specializuje se také na stěhování těžkých břemen dokonce bez váhového omezení! Nebojí se využít i jeřáb! Stěhovací firma MAMUT má 11 poboček po téměř celé České Republice, jedná se o velkou firmu s tradicí, která si zakládá na skvělých referencích.