Muži rozdělují ženy do několika kategorií

Posted in Nezařazené

Jedno známé přísloví praví, že ve tmě je každá kočka černá. To samé nejspíše platí i o ženách, a to hlavně v Itálii, kde pořekadlo, že při zhasnutém světle jsou všechny ženy stejné, tak trošku mezi lidmi vítězí. Po celém světě přesto muži rozdělují ženy do jednotlivých skupin podle životních zaměření. Přestože si ale ženy z jednotlivých kategorií téměř nerozumí, mohou i pohrdat kariérou nebo rodinným životem, mužský výběr je ovlivněn z části také po anatomické stránce.
náramek na ruce
Na prvním místě jsou ženy, které mají cit pro rodinu a domácnost, tedy čím větší počet členů rodiny a dětí, tím lépe. Práci mají hlavně v domácnosti a péči o děti považují jako své životní poslání. Do jiného zaměstnání, převážně mimo domov, chodí jen, aby pomohly s finančním rozpočtem rodiny. Daly by se opravdu nazvat ženy v domácnosti. Jsou vždy hezky upravené a oblečené, i přes neustálé pobíhání po domě s hadrem v ruce. V této skupině se ženy nebrání většímu počtu potomků.
Větší skupinu tvoří méně přizpůsobivé ženy. Takže v podstatě kariéristky. Přestože v jedno manželství již propadly láskou a slibem, druhému jdou naproti svojí prací. Veškerý čas tak orientují jen mimo rodinu. Jsou přesným opakem skupiny žen s citem pro rodinu. V této kategorii se stává, že muži přebírají většinu rodinných povinností a jejich role ochranitele a živitele se tak změnila. Také v manželství se stane, že je bezdětné, protože na dítě prostě není čas. Od kariéry je neodradí ani množství levného vybavení pro miminka nebo těhotná kamarádka.
skákání na pláži
Na posledním místě jsou ženy, které se vcelku dobře adaptují na rodinu i práci. Chodí do standardního zaměstnání, čímž podporují své postavení ve společnosti, ale také přispívají do stabilnějšího rodinného rozpočtu. Dokážou skloubit práci s péčí o domácnost a děti a ještě jim zbude čas na nějaký večírek nebo grilovací posezení s přáteli či rodinném kruhu. Zastupují tak skupinu s největším počtem vhodných adeptek pro roli budoucí manželky a matky, protože svého muže vychvalují, jak jim v domácnosti pomáhá, přičemž to zvládají bez něj. Ovšem pomoc by uvítaly, o tom není pochyb. Pohled na otce hrajícího si s dětmi nebo na partnera nesoucí tašku s nákupem, je pro ně k nezaplacení.