Jak se smířit s tím, že vás partnerka opustila?

Posted in Nezařazené

Rozchod není příjemná záležitost ani pro jednu stranu. Ovšem někdy bývá pro jednoho z partnerů výhodná, a tím pádem pro toho druhého – více bolestivá. Je to ale bohužel na denním pořádku, že se lidi zamilují a za nějaký čas jdou od sebe. Jak tedy zpracovat průběh a následky rozchodu, když zrovna prožíváte stav, kterému byste se nejraději vyhnuli?
hádka ve vztahu

Zaměřte se na příčinu rozchodu

Jestli máte za sebou rozchod s vaší partnerkou, pravděpodobně se k němu schylovalo už delší dobu. Nikdo se nerozchází ze dne na den bez předešlých problémů. Zaměřte se proto na jádro vašeho rozchodu a rozeberte si ho do hloubky, abyste dokázali pochopit, proč k němu došlo a že to byla nakonec i správná cesta.
·        Rozešla se s vámi partnera kvůli jinému muži?
·        Nebo jste ji jako muž přestal už přitahovat a takzvaně se „odmilovala“?
·        Nebrzdil jste ji při jejich plánech a životních snech?
·        Tlačila na vás kvůli založení rodiny a vy jste odmítl?
Vše vám může objasnit to, proč jste šli nakonec od sebe a v konečném důsledku vám to pomůže i smířit se s faktem, že váš vztah je už minulost.

Má cenu usilovat o návrat?

Jsou páry, které mají šanci na druhý začátek. A pak naopak jsou páry, které jsou už odepsané a dvojice kdysi zamilovaných, které se nenávratně rozešli. Jestli máte čerstvě po rozchodu, pravděpodobně ve vás kolují myšlenky k tomu, že byste chtěli vaši milovanou získat opět zpátky. Je to přirozené a časté. Byla vaše jistota, láska, člověk, se kterým jste mnoho prožil a byla vám vždy nablízku. Nedovolte však svému strachu, že jste najednou zůstal sám, aby nad vámi zvítězil. Když už jste šli od sebe, byl k tomu pádný důvod a nemá cenu vracet se opět na místo, kde se váš vztah unáhlil k jeho konci.
rozpad partnerství
Dejte si čas být na chvíli sám a mít možnosti cestovat, sportovat, užívat si volného času a být člověkem, kterého ocení časem jiná žena, která bude pro vás tou vysněnou a konečně pravou. I to, že budete chvíli sám, vám pomůže překonat vše, co jste prožil a nasměrovat vás na lepší cestu ve vašem životě.